RAYMAR HOTELS MARDİN

Yer ile gök arasında gökten ziyade yere yakın bir yıldız, sarı ve sıcak cenneti mimarisinde yaşatan yapı Mardin RAYMAR HOTELS…

Medeniyet ve kültürleri ilmek ilmek işlenmiş taş duvarları ve tarihe açılan kapıları ile günümüze harmanlanmış eviniz…

“Gündüzü seyranlık gecesi gerdanlık“ Mardin’i teras restaurant kahvaltınızı yaparken gündüz seyranlığına, akşam yemeğinde ise gece gerdanlığına şahit olabilirsiniz. Türk ve dünya mutfağını, Yöresel tatları bir arada yaşatan 2 ayrı kafemiz ve lobby barımızda zamanı keyifle geçirebilirsiniz.

Gök kubbelerimizle birlikte teras katında Teknolojik olarak her türlü donanıma sahip olan 2adet 120 şer kişilik ve 250 kişilik gün ışığı alan balo salonumuz ile 6 toplantı salonumuz mevcuttur.

Fitnes ve kuaför salonu ile güne zinde keyifli başlarken Türk hamamı sauna ve masaj ile Spa merkezinde günün yorgunluğunu bırakabilirsiniz.

Kale manzaralı ve Şehir manzaralı standart odalarımız ve 2+1 duruma getirilebilecek odalarımızla birlikte 130 oda 260 yatak kullanımıyla hizmet vermekteyiz.

Dinlerin ve dillerin şehri olan Mardin’de, memleketin güler yüzlü personelleriyle siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.