RAYMAR HOTELS ANTALYA

Manavgat mevkiinde denize sıfır olarak konuşlanmış tesisimiz, Antalya Havalimanına 80 Km ve Antalya Merkezine 90 Km mesafe de olup, 266 oda kapasitesiyle ve değişik oda tipleriyle, modern ve minimalist mimari anlayışı içinde farklı bir soluk getiriyor. 
Türk konukseverliğinin tüm özelliklerini yansıtan ve konuklarımızın otelimizden yüzde yüz mutlu olarak ayrılmalarını sağlayacak, özenle hazırladığımız, "Ultra All Inclusive" (Ultra Her Şey Dahil) konseptimiz mevcut. 
En son teknolojiye uyumlu teknik ekipman ve modern alt yapısı ile her türlü talebe cevap verebilecek, seminer, sempozyum, eğitim ve diğer organizasyonlar için 300 kişilik çok amaçlı salonumuz mevcut olup 2’ye ayrılabilir şekildedir. 
Türk ve Dünya mutfaklarından en güzel örnekleriyle, tatlı, salata ve makarna büfeleriyle açık büfe şeklinde hizmet verecek şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıca minik misafirlerimiz için özel olarak hazırlanmış mini büfemiz onlara uygun boyutlarda dizayn edilmiştir.

ODALAR

RESTORAN & BAR

Teras ve kapalı olarak iki bölümden oluşan Ana Restoran şık ve değişik atmosferi ile sizlere sabah, öğlen ve akşam yemeklerini Türk ve Dünya mutfaklarından en güzel örnekleriyle, tatlı, salata ve makarna büfeleriyle açık büfe şeklinde hizmet verecek şekilde dizayn edilmiştir.
Ayrıca minik misafirlerimiz için özel olarak hazırlanmış mini büfemiz onlara uygun boyutlarda dizayn edilmiştir.

Devamı
REZERVASYON
+90 (242) 277 13 15